نرم افزار (Cs)

نرم افزار سامانه جامع پروفایل مشتریان (Cs) به عنوان یکی از خدمات فنی پس از فروش شرکت محافظان بهبود آب، کامل ترین گزارشات فنی را در اختیار مشتریان محترم قرار می دهد و نظارت بر سیستم را برایشان تسهیل می سازد.
نرم افزار (Cs (Customer System شامل اطلاعات آنالیز پارامترهای آب صنعتی، مقادیر مصرف مواد، ارزیابی نتایج خوردگی و تست های میکروبیولوژیکی هر واحد صنعتی می باشد. اطلاعات مذکور از ابتدای شروع همکاری برای هر مشتری وارد و ثبت شده است. با توجه به امکانات در نظر گرفته شده در این نرم افزار، کاربر می تواند با انتخاب پارامتر و دوره زمانی مورد نظر، کلیه سوابق مربوطه را مشاهده نماید.
این نرم افزار با هدف افزایش اختیارات کاربر، افزایش ارتباطات دوجانبه از طریق تبادل پیام با کارشناسان شرکت و ارتباط نزدیک تر کاربران محترم هر واحد صنعتی با دفتر مرکزی این شرکت طراحی و راه اندازی شده است.
ازجمله امکانات و قابلیت های این نرم افزار می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  1. داشتن بایگانی همیشه در دسترس مرتبط با اطلاعات سیستم گرمایشی و سرمایشی.
  2. اطلاع رسانی هرچه سریعتر مشتریان محترم از نتایج آنالیزها از طریق ارسال پیامک به صورت روزانه.
  3. ارسال گزارشات فنی ماهیانه به صورت اتوماتیک از طریق پست الکترونیک.
  4. دست یابی به داده ها و جداول آنالیز با خروجی فایل اکسل و نمودارها با خروجی jpeg, png, pdf.
  5. مشاهده تصاویر کوپن های خوردگی هرماه برای هر واحد به صورت مستقل.
  6. انجام محاسبات فنی از طریق نرم افزار.

- هم چنین نسخه عربی نرم افزار جامع پروفایل مشتریان برای ارتباط موثر با مشتریان عرب زبان طراحی و راه اندازی گردید.

 

نسخه ios و اندروید نرم افزار Cs:

نسخه ios و اندروید نرم افزار Cs در جهت سهولت دسترسی مشتریان محترم به پروفایل های شخصی اطلاعات گزارشات آنالیزهای روزانه و نتایج تست های ماهیانه طراحی و راه اندازی شد.
جهت دانلود و نصب نرم افزار به زبان ios و اندروید، می توانید با جستجوی عبارت “mbaco” از طریق برنامه Appstore و نرم افزار بازار اقدام نمایید و یا از لینک های زیر استفاده نمایید.

لینک دانلود نسخه ios: جهت دانلود نسخه ios بر روی این لینک کلیک نمایید.

لینک دانلود نسخه اندروید: جهت دانلود نسخه اندروید بر روی این لینک کلیک نمایید.

از آنجایی که طراحی سامانه فنی مرتبط با کنترل خوردگی و رسوب آب های صنعتی برای اولین بار در کشور صورت گرفته است، بطور قطع با وجود تلاش های مستمر دارای نقصان هایی بوده و باعث دلگرمی و امتنان این شرکت است که شما عزیزان در صورت انتقاد و یا حتی پیشنهاد در راستای تکمیل و بهینه نمودن نسخه های مذکور این شرکت را حمایت فرمائید.